Jsme partnery pro majitele a manažery firem, kteří pro dosažení úspěchu hledají zkušené odborníky pro konzultace a tvořivou týmovou práci. Naše dvacetiletá profesní historie nám poskytla mnoho příležitostí ověřit si správné postupy a naopak zabloudit ve slepých uličkách. Oba typy zkušeností jsme nyní připraveni poskytnout.

Naše pozice na trhu vychází z následujících tří charakteristik:

1.

Naše zkušenosti jsou mimořádně široké a dotýkají se prakticky všech oblastí chodu firmy. Od pomoci s hledáním zdrojů, dlouhodobou produktovou strategií, marketingem až po schopnost nabídnout v konkrétní okamžik správné kontakty.

2.

Naší přidanou hodnotou je erudice v oblasti informatiky, která dnes hraje klíčovou roli v konkurenceschopnosti, efektivitě a inovacích. Nejsme příznivci monstrózních IT řešení, ale naopak velmi uvážených investic do osvědčené kvality.

3.

Děláme jenom to, co umíme. Nejsme korporátní typy, a proto se orientujeme výhradně do segmentu malých a středních firem. Od startupů po firmy do několika málo stovek zaměstnanců. Tam můžeme nabídnout optimální výkon.

Děkujeme, že nás doporučujete
Email this to someone
email
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin